Tel. +37062758629

Programos visai šeimai.

KLOUNAS MAKARONAS VAIKAMS

KLOUNAS MAKARONAS VAIKAMS

Jūsų vaiko gimtadienį vesti bei gerą nuotaiką skleisti, kvieskite KLOUNĄ MAKARONĄ. Jis vaikus džiugins savo programa, gyva muzika, magijos triukais žaidimais ir pokštais. Kvieskite į namus, žaidimų kambarį ar kitą šventės vietą.

Kaina. 1 val. programa - nuo 60 Eur

ŽAIBO MAKVYNO GIMTADIENIS

ŽAIBO MAKVYNO GIMTADIENIS

Atšvęsime, kaip tikri mažieji lenktynininkai. Lenktyniausim, treniruosimės, pažinsim automobilius, žaisime, grosime, dainuosime... O šventės staigmena - į šventės vietą atvažiuos tikrų tikriausias, skriejantis, burzgiantis, padangas svilinantis ŽAIBAS MAKVYNAS. Šventės metu su juo susipažinsime, fotografuosimės, o norintys galės ir pasivažinėti.

Kaina Makvynas šventėje - nuo 50 Eur.

Makvynas šventėje su animatoriaus programa - nuo 90 Eur.

KLOUNAS, STAIGMENA SUAUGUSIEMS

KLOUNAS, STAIGMENA SUAUGUSIEMS

Norite padaryti staigmeną, kolegoms, artimiesiems, šventės svečiams? Nustebinkite juos netikėtu klouno apsilankymu. Ši programa subalansuota suaugusiai auditorijai, kuri supranta gerą humorą ir nori pasijusti šiektiek vaikais.

Kaina Apsilankymas - nuo 60 Eur.

MUILO BURBULAI MILŽINAI

MUILO BURBULAI MILŽINAI

Pozicija Dideli ir maži, spalvoti ir banguoti, burbulai sukuria magišką šventės atmosferą. Programos metu, kartu su šventės dalyviais pūsime įvariusių formų, didelius burbulus, maudysimės burbuliukų lietuje. Taip pat bandysime išpūsti muilo burbulą rekordininką, kokio dar niekur nesate matę.

Kaina 1 val. programa - nuo 50 Eur.

AITVARŲ DIRBTUVĖS

AITVARŲ DIRBTUVĖS

Niekas nėra per senas išmokti, kaip pasigaminti ir paleisti aitvarą. Dirbtuvių metu, visi šventės dalyviai gamins savo individualų aitvarą. Jį dekoruos ir bandys pakelti kuo aukščiau į orą. Geriausių laukią staigmena. Puiki pramoga vyresnių vaikų šventėms.

Kaina 1 val. programa - nuo 60 Eur.

VIDEO SKAMBUTIS SENELIUI

VIDEO SKAMBUTIS SENELIUI

Vaikai jau planuoja, ką norėtų rasti po Kalėdų eglute. Parašyti savo norus laiške, labai svarbu. Tačiau kur kas saugiau ir smagiau, savo norus išsakyti tiesiogiai Kalėdų seneliui, per Video skambutį Tėveliai, norite padovanoti savo vaikui progą pabendrauti su seneliu ir išsakyti savo norus, dar iki Kalėdų ? Susisiekite !!! Taip pat Senelis yra paruošęs specialią, linksmą ir pamokančią video programą vaikų grupėms.

Kaina Gyvas, asmeninis video sveikinimas -10 Eur.

Kalėdinė video programa grupei - 40 Eur

KALĖDŲ SENELIS

KALĖDŲ SENELIS

Mūsų KALĖDŲ senelis pilnas siurprizų, senas bet be proto energingas, galintis atnešti bet kokį maišą DOVANŲ ir pramogų. Senelis atvyks į Jūsų darželį, įmonės šventę, mokyklą, o per KALĖDAS ir kūčias Pažadame jis taps ryškiausiu Jūsų Kalėdų akcentu.

Kaina 1 val. apsilankymas - nuo 80Eur.

30 min. apsilankymas (Vilniuje) per Kalėdas ir kūčias - 70 Eur

 


 
Parašykite
Paskambinkite
Instagram