Kontaktai: +370 6 275 86 29 /  eventofonas@gmail.com

VEDĖJO PASLAUGOS ŠVENTEI, RENGINIUI

Ieškote kas gali  Jūsų šventę paversti nepamirštama ir nuotaikinga? Pataikėte būtent ten kur reikia. Leiskite prisistatyti!

Esu profesionalus renginių vedėjas ir režisierius Gediminas Babelis. Kaip vedėjas esu šiuolaikiškas, energingas, subtilus bei lankstus kiekvieno kliento norams, poreikiams.

Klientai apie mane atsiliepia kaip apie gerą humoro jausmą turintį ir originalumo nestokojantį vedėją. Papildomai esant poreikiui, be vedėjo paslaugų, galiu padėti ir organizuojant ar ieškant kitų paslaugų, rekomenduoti patikimus mūsų partnerius, kurie nenuvils!

Kartu su komanda mes Jums siūlome šiuolaikiškas, linksmas, originalias programas, pritaikytas kiekvienai šventei ar renginiui individualiai. Jos neleis nuobodžiauti ir įtrauks visų amžiaus grupių dalyvius. Nesvarbu ar tai maža, jauki vakarienė ar didelė, pasakiška šventė, renginys. Turime ką pasiūlyti!

Plačiau apie tai, ką siūlome, pagal šventės kategoriją - žemiau.

Jei neradote Jūsų planuojamos šventės, renginio rūšies, turite klausimų - maloniai kviečiam kreiptis nurodytais šiame puslapyje kontaktais ir aptarsime viską, kas Jus domina!


Vestuvėms


Gimtadieniui


Krikštynoms


Įmonės renginiui


Išleistuvėms, šimtadieniui
Parašykite
Paskambinkite
Apie
Instagram
LinkedIn